Рух ЧЕСНО: Сцена “антимайдану”: хто її контролював і що з ними стало за дев’ять років?
Після подій на Майдані відбулася серія смертей прихильників російської імперії. Дві з них трапилися просто перед гарячою лінією владіміра путіна, де він заявив про безкарність і політичні переслідування в Україні. Який збіг…
Комусь із держзрадників вдалося втекти до росії, а хтось і далі залишається тут, щоб чекати потрібного моменту і стати опорою для фсб та армії ворога.
Під час акцій антимайданівців на сцену досить часто виходив нардеп від Партії регіонів Олег Калашніков. Тоді Ольга Червакова, яка до Революції Гідності була парламентською кореспонденткою, а пізніше стала народною депутаткою від БПП, називала Калашнікова головним організатором мітингів на антимайдані та “збіговиськ гопників у центрі Києва і, очевидно, куратором злочинних нападів тітушок на євромайданівців”.
“Кому було невигідно, щоб Калашніков заговорив? Чи спромігся його допитати за рік, що минув, про ці події?
Дивна тенденція. Будь-яке гучне розслідування проти владних “ексів” закінчується насильницькою смертю фігуранта”, — написала тоді Червакова.
Калашнікова вбили в Києві з вогнепальної зброї, коли він піднімався до себе в квартиру. Це сталося 15 квітня 2015 року. Колишній нардеп дуже хотів пишно відсвяткувати 70-річчя “перемоги у Великій Вітчизняній війні”. Не вийшло.
Наступного дня вбили медійника Олеся Бузину, також біля його будинку. І теж, як і у випадку з Калашніковим, цілили у груди і зробили контрольний постріл у голову.
У 2015 році Бузина працював шеф-редактором газети “Сегодня” (медіахолдинг Ріната Ахметова).
“Моїм ідеалом є відтворення Російської імперії, а я вимушений пристосовуватися до потворних умов “розбудови” незалежної України”, — публічно наголошував Бузина у 1999 році, за рік до того, як видав книжку “Вурдалак Тарас Шевченко”.
Цю книжку правоохоронці визнали такою, що розпалює міжнаціональну ворожнечу, але це не завадило Бузині згодом балотувався до парламенту від “Руського блоку” в одному зі столичних округів.
Це дуже чітко показує, як держзрадникам без перешкод давали входити до політичної системи.
За дивним збігом обставин, саме в день вбивства Бузини президент росії владімір путін провів пряму лінію із запитаннями від росіян. Запитали його і про Бузину. Як несподівано.
Колишній народний депутат із Партії регіонів Олег Царьов був заочно засуджений за держзраду у 2022 році.
Він теж був одним із рупорів “антимайдану” і виступав на його сцені. І у 2014 році спецслужби ним не займалися. Тоді він навіть встиг подати документи як кандидат у президенти. І його зареєстрували!
За кілька тижнів до повномасштабної війни у 2022 році Financial Times із посиланням на джерела у розвідці повідомила, що Кремль розглядає Царьова як можливого кандидата на посаду голови окупаційної адміністрації. Царьов таки з’явився в Україні — і одразу почав із проросійської пропаганди.
Якщо хтось із “голосів” сцени “антимайдану” помер, а хтось утік, то Шуфрич зараз має найкращі позиції. Парламентська більшість залишає його на посаді голови комітету з питань свободи слова.
Всі пам’ятають, як Попов почав встановлювати на Майдані ялинку. З неї й почалася зачистка Майдану. Ось фото Макса Левіна для інтерв’ю “Лівому берегу”, де Попов каже, що могли б ялинку встановити і в інший день…
Могли б… Попов зараз депутат Київради від ОПЗЖ, і кияни дали йому друге місце (!!!) на місцевих виборах мера у 2020 році. Він обійшов навіть Сергія Притулу, якому пророкували друге.
Просто перед війною Герман разом із держзрадницею Оксаною Марченко, дружиною держзрадника Віктора Медведчука, записали чергове відео для Youtube-каналу Марченко “Паломниця” (дивитися виключно людям зі стійкою психікою).
А за кілька місяців до відеоролика Герман традиційно через проросійські ЗМІ, де працювала і продовжує працювати когорта держзрадників, формувала “правду” про події під час Революції Гідності.
Першоджерело за посиланням.
Раніше ми повідомляли, що комітет усунув нардепа Клочка від головування робочої групи щодо меж Києва і Київщини.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.