Новини
Україна
Політика

Як проходитимуть вибори під час карантину


Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов пояснив, у яких умовах проходитимуть вибори в обласні, районні та місцеві ради.

Фото з відкритих джерел

Він зазначив, що на Київщині на коронавірус захворіли 12 924 жителів. Кількість інфікованих продовжує невпинно зростати. Крайніми днями в області щоденно реєструється понад дві сотні нових випадків захворювань на COVID-19. При цьому Васильків і весь Бориспільський район знаходяться у "червоній" зоні через високий рівень епідемічної небезпеки.

Про це повідомили у КОДА.

«Тож під час голосування жителі Київщини повинні максимально ретельно дотримуватись усіх протиепідемічних норм», - наголосив Олег Торкунов.

Він зауважив, що при вході на дільницю кожен повинен пройти температурний скринінг, та й самим виборцям насамперед слід звернути увагу на стан власного здоров'я.

Із собою виборцям обов'язково слід мати не лише паспорт, а ще й захисну маску. При цьому засоби захисту можна знімати під час перебування на дільниці лише на прохання членів виборчої комісії для підтвердження особи. Рекомендовано прийти до виборчої дільниці зі своєю ручкою.

Також на дільницях будуть встановлені контейнери з антисептиками для обробки рук. Виборці мають дотримуватися соціальної дистанції та зважати на розмітку на підлозі.

Пам'ятайте, що на дільниці одночасно може перебувати не більше трьох осіб.

Утилізувати використані захисні засоби можна буде у спеціально встановлені контейнери при виході з дільниці.

Іще Олег Торкунов звернувся до жителів Київщини, які перебувають на амбулаторному лікуванні: «Для участі у виборчому процесі інфікованим, які перебувають вдома, слід подати не пізніше 20:00 23 жовтня заяву й додати до неї виписку з амбулаторії медичної карти (форма № 027/о). Для цього слід звернутися до сімейного лікаря».

Нагадаємо, що цієї неділі, 25 жовтня, в Україні відбудуться вибори в обласні, районні та місцеві ради.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, Зеленський зауважив, що на наступних президентських виборах у людей має з’явитись можливість голосувати онлайн.