#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Київщина-суспільство
Київ

Як організують харчування у перевантажених школах Києва?

17.08.2020 Косянчук Інна 0

Олег Рубан, начальник головного управління Держпродспоживслужби Києва, зауважив, що розробляється уніфіковане меню для таких шкіл.

Фото з офіційного сайту м. Києва

Організація харчування у школах, вочевидь, не менш важливе питання, аніж організація, власне, навчального процесу. Адже йдеться і про здоров’я дітей, яке може похитнутися через нерегулярне харчування. На жаль, ситуація у багатьох школах бажає бути кращою навіть на елементарному рівні. Особливо непросто організувати харчування у перевантажених навчальних закладах.

Втім, у Києві перед початком навчального року почали шукати вихід із ситуації.  Начальник головного управління Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан в телефонному інтерв’ю телеканалу Україна 24  зауважив: «Сьогодні ми виходимо на проблематику харчування дітей у перевантажених школах, де немає їдалень. Тому розроблене двотижневе уніфіковане меню повноцінного харчування із дотриманням усіх інгредієнтів».

Також Рубан розповів, що минулого тижня розпочався контрольний моніторинг стану шкіл, ліцеїв, вишів, гуртожитків, і, зокрема, стану харчоблоків у них.

До речі, перевантажені школи – проблема не лише Києва. У передмістях столиці також є низка шкіл, у яких, через брак навчальних закладів у населених пунктах, надто велика кількість учнів у класах, тож навчання довелося зробити двозмінним. У цих школах також вимагає уваги питання організації харчування дітей.

Зазначимо, раніше «Погляд» опублікував інструкцію для шкіл, якщо виявили учня з ознаками захворювання на COVID-19.