#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

Як організувати змішане та дистанційне навчання: курс для педагогів

27.11.2020 Косянчук Інна 0

Учителям дадуть понад 30 практичних інструментів, які допоможуть урізноманітнити уроки.

Для наших педагогів змішане та дистанційне навчання, зумовлене коронавірусними реаліями – поки що новинка, і ази її доводиться осягати у самому процесі роботи.

Аби допомогти освітянам, створили безкоштовний онлайн-курс «Бери й роби. Змішане та дистанційне навчання».

«15 експертів ГС «Освіторія», 20 тем та понад 30 універсальних практичних інструментів. Ви зможете надихнутись ідеями для онлайн-уроків та проєктів, познайомитись із сучасними методами та підходами дистанційного та змішаного навчання, опанувати неймовірні сервіси для створення цікавих завдань, перетворити оцінювання на улюблену частину заняття, гейміфікувати навчальний процес та багато іншого», - повідомляється на сайті заходу.

Нові лекції публікуватимуться щосереди. Анонси вміщуватимуться на Facebook-cторінці Освіторії. Дізнатися деталі навчання можна за посиланням.

Як повідомляв «Погляд», студенти університету фіскальної служби протестують проти реорганізації учбового закладу. Також «Погляд» розповідав, як зміняться зарплати освітян у новому році.