Як голосував Фастів: явка виборців по місту та округу на 20.00
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190331_134743-2000x1500.jpg)
Голосування на фастівських дільницях, як і по всій Україні, закінчилось о 20.00.
Вибори у Фастові продемонстрували хорошу активність фастівчан: за попередніми даними з одного з виборчих штабів явка на вибори по фастівським дільницям складала 57-64%.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190331_150750-2000x1500.jpg)
Явка виборців по виборчому округу № 91, що включає Фастів та Фастівський район, Макарів та Макарівський район, частину Києво-Святошинського та Сквирського районів за даними ЦВК складає 64,12 %, всього по округу за попередніми даними проголосувало 148 032 виборця.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190331_150752-2000x1500.jpg)
Попередні результати голосування у Фастові стануть відомими трохи пізніше, після підрахунку результатів.