Як діяти, коли потрібна перша медична допомога: у Вишгороді проведуть тренінги
14 серпня у Вишгороді відбудуться навчання з надання першої медичної допомоги. Тренінги проведуть в приміщенні Вишгородської районної організації Товариства Червоного Хреста України за адресою: м.Вишгород, вул.Шолуденка,8.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/07/9f312408-1584-44be-99b3-8c9a284e74e6.jpg)
Про це інформує ВМР.
Вишгородський загін швидкого реагування ТЧХУ проведе шестигодинні курси, які навчать оперативно діяти в екстремальних ситуаціях.
Запис за телефоном: 0636046287
«Ти впевнений у тому, що зможеш допомогти своїй близькій людині? Коли не має часу щоб «загуглити» про кровотечу або реанімацію? Наша команда Вишгородський загін швидкого реагування ТЧХУ занурить тебе у штучний «капець» і дасть можливість навчитися діяти!»
ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Україні діє гаряча лінія для підтримки батьків після пологів.
Ми розповідали також, що на Київщині запрацював безкоштовний реабілітаційний центр для допомоги особливим дітям.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.