#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Україна-суспільство
ЛайфХаки

Як бути успішним: корисні поради

13.04.2019 Надiя Проценко 0

Що зробити, щоб стати більш успішним, досягти кар'єрного зростання, мати вищий рівень зарплатні? Альтернативна школа «Generation 22» запропонувала кілька лайфхаків.

Як бути успішним: корисні поради

Збільшуйте кількість спроб
Оптимісти при реалізації задуманого відрізняються від песимістів кількістю спроб. Спробуйте замінити слово «якщо» на «коли» перед «доб'юся свого». Мрійте про перемогу, уявіть її у фарбах. Це дасть сили на нові спроби навіть після невдачі.
Підвищуйте ставки
Ми влаштовані так, що нам потрібні сильні переживання, а в зоні комфорту практично немає шансів їх випробувати. Найвище щастя – це емоційна розрядка після найсильнішої напруги. Це можна порівняти з ейфорією бігуна або з почуттями людини, яка забралася на високу гору. Але ці відчуття швидко проходять. Для того щоб випробувати їх знову, потрібна нова вершина, вища за попередню.
Перестаньте боятися невдач
У важкій ситуації краще прийняти невірне рішення, ніж не прийняти ніякого. Всі видатні люди робили помилки, і нерідко багато невдач потім ставали сходинками до більш високої мети. Помилка – це стрес. У відповідь на нього організм виділяє адреналін, і у нас з'являється енергія, щоб вирішити проблему.
Вчіться опановувати себе
Запорука успіху – в хитрощах і ритуалах. Почніть з усунення спокус. Важко не відволікатися на сигнали девайсів? Просто вимкніть їх. Придумайте ритуали, які допомагають зосередитися або навпаки розслабитися. Організм звикне до них і почне перебудовуватися автоматично.

Піднімайтеся кожен раз, коли ви оступилися, або вас збили з ніг
Завзятість – це складова таланту. Життя не дає гарантій успіху, але без зусиль провал гарантований. А впоратися з сумнівами допоможуть тимчасові рамки: я витрачу на виконання цієї мети два роки, а потім вирішу, як бути далі.
Вимкніть телевізор / фонову музику / відео
Неважливо, що там показують: якщо щось включено, то незмінно притягує увагу і заповнює час. А як тільки час вивільняється, мозок починає придумувати, як заповнити порожнечу. Ми починаємо пробувати різні заняття – від фехтування до програмування, розвиваємо допитливість і розширюємо кругозір.

Будьте впевненими
Навіть якщо не вистачає впевненості в результаті, можна бути впевненими в тому, що для його досягнення ми витратимо максимальну кількість сил. Готовність битися до кінця теж залежить тільки від нас самих. Тому приймаємо позу переможця: випрямляємо спину, розправляємо плечі, піднімаємо підборіддя – наш організм добре реагує на такі хитрощі і допомагатиме нам.