Висновок по Гатненській ОТГ затягнулось через зміну керівника КОДА
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/a95f305c45a0840599fe9a983bca16e4_1562752002_extra_large.jpg)
Команда Михайла Бно-Айріяна планує зустріч з фахівцями КОДА і Мінрегіонбуду, де і обговорять висновок для громади.
Про це повідомляється в ресурсі "Гатне Інфо".
Активісти сіл Віта-Поштова, Юрівка і Гатне прийшли на прийом до нового очільника Київської облдержадміністрації, вимагаючи пояснити відсутність висновку по їх громаді впродовж 10 днів. Бно-Айріян сказав, що затримка відбулась через зміну керівництва установи та пообіцяв, що невдовзі займеться цим питанням.
Зокрема, очільник області спільно зі своєю командою планують зібратись на засідання з експертами КОДА і запрошеними фахівцями Міністерства регіонального розвитку і будівництва.
Підтримали Гатненську ОТГ і в обласній раді. Постійна комісія з питань розвитку місцевого самоврядування, децентралізації та адміністративно-територіального устрою на засіданні розробила власні висновки щодо ситуації громади. Зокрема, у КОР планують "взяти до уваги" об'єднання громад у Перспективному плані формування територій громад Київської області. Також рада звернеться до адміністрації з вимогою надати висновок в 10-денний термін.