04.12.2018
Альона Ткаченко 0
Нещодавно у Римі відбувся відбувся чемпіонат світу ICO (Міжнародна бойова організація ).
ICO є однією з найбільших в світі бойових мистецтв. У світовій першості в складі збірної команди України брали участь спортсмени Київської області. Місто Вишневе представляв спортсмен Вадим Найчук, головний тренер спортивного клубу "Атлант".
Як повідомдяє інформаційний портал "Вишневе спорт", Вадим боксував у розділі лоу-кік і отримав дві перемоги над представниками Бразилії та Росії. Він отримав перше місце і став чемпіоном світу 2018 року.
Міжнародна бойова організація (ICO) була створена з метою сприяння та розвитку бойових мистецтв любителів та професіоналів у різних галузях як на національному, так і на міжнародному рівнях в 45 країнах світу.
Відомо, що в Україні «Комбат самозахист ІСО» представляє 15 розділів єдиноборств в легкому посиленому та повному контакті. Правила Combat self-defense ІСО дають можливість готувати окрім індивідуальних бійців спортивні команди та групи, які виконують бойові завдання у складі Державної прикордонної служби України, СБУ, МО та МВС України.