#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Пригоди
Довкілля
Аварії та ДТП

Вишгородці вночі рятували поранену лань

01.11.2019 Косянчук Інна 0

Перед перевезенням на операцію: лань поміщають до спеціального контейнера

Водій, який у Вишгороді збив заблукалу тварину, втік з місця пригоди. Та на допомогу прийшли небайдужі городяни

Звідки взялася тварина у Вишгороді – поки що не відомо. Але її бачило багато людей. Хоча спочатку всі думали, що то олень. А керівнику Київського рибоохоронного патруля Володимиру Мухіну вдалося навіть зняти відео, як тварина плавала в гирлі Десни.Відео можна проглянути за посиланням.

Але учора увечері…

«У Вишгороді 30 хвилин тому бачила справжнього живого ОЛЕНЯ (тварина, не людина). Перебігав з вулиці Київської через вулицю Набережну. На світлофорі. Поранений. Кульгав і падав. Дзвонила на 102. Просила повідомити тим, хто має цим займатися. Може, хто знає людей і контакти тих, хто повинен відловити дику тварину й допомогти їй?» – цей пост вишгородчанки Каті Влежу у Фейсбук-групі «Вишгород Вышгород Vyshgorod Uptown Вишгородський район Київщина» прозвучав як сигнал для небайдужих людей.

Коли про ситуацію дізналась захисниця тварин Ольга Кім, відразу почала активно діяти. Викликала таксі й, повантаживши тварину (для цього довелось навіть спиляти розкішні роги) поїхали у ветеринарну клініку Києва. Вишгородці відгукнутись на прохання допомогти в оплаті таксі.

У клініці з’ясувалось, що це лань, і що в неї відкритий перелом задньої правої кінцівки. Також Ольга Кім, як вона написала на своїй Фейсбук-сторінці, попросила допомоги у фахівців національного парку Межигір’я, і там не відмовили, попри ніч, у клініку приїхав біолог парку Межигір’я Сергій Григор’єв. Парк надав спеціальний контейнер для транспортування тварини на операцію. Вночі з ланню в клініці залишалась учасниця Команди Порятунку Аліса.  

Тварину зараз транспортують у ветклініку Київського заоопарку для операції.

Хочеться сподіватися, що з ланню все буде добре, хоч, як зауважує Ольга Кім, такі маніпуляції тварини переносять непросто. А ще – подякувати усім небайдужим, хто долучився до порятунку лані.

Фото з Фейсбук-сторінки Ольги Кім