Вишгородці подали до міської ради дві однакові петиції
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0403_petytsiya_znimok-2000x1500.jpg)
Дублювання заяв може сповільнити збір підписів
Учора на сайті e-dem.in.ua до Вишгородської міської ради було опубліковано дві однакові петиції в одній і тій же категорії – «Благоустрій міста та будівництво», і з однією й тією ж назвою –«Влаштування пішохідної доріжки, доріжки безпеки, світлофору і пішохідного переходу на перехресті вулиць Шолуденка та Ватутіна». Правда, автори петицій різні.
«У звязку з відсутністю пішохідного переходу на перехресті доріг по вул. Ватутіна та вул. Шолуденка, а також з активним заселенням новозбудованих житлових комплексів по вул. Ватутіна (ЖК Зірковий, ЖК Велесгард, ЖК 4 Карати) виникла гостра необхідність облаштувати пішохідні доріжки, доріжку безпеки, світлофор і пішохідний перехід на перехресті. Згідно Правил дорожного руху рух пішоходів відбувається через дорогу пішоходними переходами, які відмічаються знаками і дорожньою розміткою. Звертаємо увагу, що протягом дня на даному перехресті відбувається активний рух людей - як пішоходів, так і водіїв авто. Просимо облаштувати пішохідні доріжки, доріжку безпеки, світлофор і пішохідний перехід, встановити знаки і нанести размітку згідно Правил дорожнього руху на перехресті доріг вул. Ватутіна та вул. Шолуденка», йдеться в петиції.
Сьогодні на 12.20 одна з них набрала 16 голосів, друга – 35 із 150 необхідних.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/0403_ZHK_VYSHGOROD_FOto.png)
Справді, Вишгород розбудовується, потрібна корекція інфраструктури, і люди підказують міській владі, де і що варто зробити. Петиції для цього – підходящий варіант. Але в цьому випадку – дублювання скоріше призведе до розпорошування голосів, що не пришвидшить збір підписів, а навпаки – сповільнить.