Вишгородці плетуть маскувальні сітки для українських воїнів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1007_sitka2.jpg)
Бійцям на Схід відправили вже понад 170 маскувальних виробів. До їх виготовлення долучились і парафіяни церкви Вишгородської Богородиці УГКЦ
Уже кілька років поспіль у Вишгороді триває ініціатива плетення маскувальних сіток для бійців. Сітка-берегиня – так назвали Фейсбук-групу небайдужі люди, які прагнуть внести свій вклад у те, щоб підтримати воїнів. «Кожен на своєму місці має робити все, що в його силах заради нашої спільної перемоги над російським агресором!», зауважують тут, дякуючи солдатам, і доповідаючи, що вже 172-а маскувальна сітка готова до відправлення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1007_Sitka_obov.jpg)
Однією з них стала й добротна маскувальна сітка, яку сплели парафіяни церкви Вишгородської Богородиці УГКЦ. «Свій виріб разом із молитвами та побажаннями перемоги і справедливого миру було передано вже легендарній групі «Сітка-берегиня», які передадуть її за призначенням! Щиро дякуємо учасникам групи за допомогу та супровід, а особливо Olena Rohovenko! Особлива подяка кожному за його зав"язану стрічку! Також запрошуємо усіх долучатись до цієї потрібної справи. Потрібно не тільки плести сітку, але й завжди є потреба в тканинах та нарізанні смужок! Слава Богу! і Слава Україні!», повідомляє Собор Вишгородської Богородиці УГКЦ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1007_sitka3.jpg)
Фото з Фейсбук-сторінок Сітка-берегиня та Собор Вишгородської Богородиці