Вишгородська поліція спіймала грабіжника, навіть не доїхавши до місця злочину
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1217_gra1.jpg)
Не знайшовши у бабусі грошей, зловмисник побив її й забрав «допотопний» мобільний телефон
Старі люди нерідко стаються жертвами зловмисників, які користуються беззахисністю бабусь і дідусів, хоч у них, найчастіше, поживитись нічим. Втім, грабіжники не гребують нічим.
От і вчора, 16 грудня, увечері у склі Синяк Вишгородського району, зловмисник, начепивши маску, вдерся в будинок 82-річної бабусі, й, погрожуючи вбити, почав вимагати гроші. Вочевидь, нічим не поживившись, ударив бабусю і забрав мобільний телефон – з тих, якими давно вже ніхто крім старих людей, не користується.
Нагодилась сусідка старенької, яка й повідомила поліції про те, що сталося.
Група реагування патрульної поліції, оперативно виїхавши на виклик, затримала зловмисника ще що того, як прибіла на місце події.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1217_gra2.jpg)
Було це так. По дорозі поліцейські побачили чоловіка з ножем на ремені, який викликав підозру й правоохоронці вирішили з ним поспілкуватися. І недарма. Це був нетверезий 47-річний місцевий житель, у якого й знайшли телефон, забраний у бабусі . Зловмисник признався, що хотів забрати бабусину пенсію. Але – яке розчарування! – у тієї не було грошей.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/1217_gra3.jpg)
«Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, наразі він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 (#Розбій, поєднаний з проникненням у житло) Кримінального колексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна. Подальшу долю затриманого вирішить суд», повідомила пресслужба Поліції Київської області.