Вишгород феєрично відсвяткував день міста
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_hoda.jpg)
Було організовано безліч пізнавальних і відпочинково-розважальних локацій для дорослих і дітей
Вишгородці вкотре довели, що вони уміють і організовувати цікаві свята, і весело та змістовно відпочивати. Це підтвердив і цьогорічний День Вишгорода, який відбувся учора, 7 вересня. «День народження міста – це особливе свято. Тим більше, що нашому древньому і вічно юному Вишгороду виповнюється 1073 роки. Не кожне місто в Україні може пишатися такою історією, напрочуд неповторною аурою і позитивною енергетикою. У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Вишгород. Наше місто славиться людьми — талановитими, щирими, добрими й працьовитими, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє», йдеться у привітанні Вишгородської міської ради, опублікованому на Фейсбук-сторінці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_DEN_lyudy-2000x1331.jpg)
А саме свято було без помпезних промов чи формальних заходів. Усе було влаштовано так, щоб вишгородці могли добре відпочити.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Majstry_knygy-2000x1376.jpg)
Ще зранку на набережну Вишгорода почали сходитись вишгородці. І їм там було чим зайнятися – працювала водна гірка, Вишгородські майстри пропонували зроблені власноруч сувеніри, для дітей організовано майстер-класи, ігри, бажаючих розмальовували аквагримом, тощо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Dity_grayutsya.jpg)
А ще було відкрито новий майданчик для скейтерів, ролерів, самокатів, велосипедів. «Ще не встигли закрутити останній шуруп, як дітей вже було, як у мурашнику», розповів міський голова Вишгорода, зауваживши, що відкриття майданчика відбулось без звичного для таких заходів перерізання стрічки. Адже це не головне. Головне – щоб діти і молодь мали зручний майданчик для занять. Зате відбулося змагання скейтбордистів на кубок міського голови, у якому взяли участь спортсмени не лише з Вишгорода, а й з інших міст України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_skejtbording.jpg)
А на Київському водосховищі відбулось видовищне шоу на воді. І, звичайно, курсував теплохід «Резон», прогулянки на якому стали популярними у вишгородців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Vodne_shou.jpg)
Прийхали й нацгвардійці -- аби дати кілька майстер-класів із виховання собак для тих, у кого вдома є чотирилапі друзі. А поліцейські не лише належно охороняли порядок, а й допомагали організаторам свята, зокрема, погодились надути кульки для однієї з локацій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Sobaky.jpg)
Також цього дня відбувся черговий етап популяризації QR-кодів, встановлених на історико-культурних пам’ятках міста. У ньому, окрім міського голови Олексія Момота, взяли участь науковці-історики, керівники музейних закладів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Momot_kod-2000x1400.jpg)
А на площі Шевченка, у центрі міста, виступали духові оркестри.
Потім за участі художніх колективів відбулася святкова хода-флешмоб – від пам’ятника святим Борису і Глібу, яких вважають небесними заступниками Вишгорода, до набережної міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_hoda2_OBR-1.jpg)
Увечері святкову програму продовжив концерт, на який зібралось чимало городян і гостей міста. Власне, дехто міг подивитися виступи Вишгородський колективів двічі – спочатку вранці, під час генеральної репетиції, а увечері – уже під час власне концерту. Продовжили вечірню програму відома співачка Злата Огнєвіч і не менш відомий гурт «Без обмежень».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Kleryko-2000x1301.jpg)
І це ще не все, що відбулося цього дня. Головне – що під час свята панувала доброзичлива й весела атмосфера, своїм позитивом люди заряджали інших і заряджались самі. І навіть коли увечері посеред свята біля сцени раптово зникла дворічна дівчинка Кіра, всі глядачі концерту кинулись роздивлятись навколо себе, знайшли малятко буквально за кілька хвилин, і всі раділи, що все завершилось добре.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Momot_kukurtudza.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_rizni_lyudy.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Lytovchenko_Povyakel-1886x2000.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Vikovan-2000x1853.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_orkestry_YAR.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Alina-2000x1942.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Vechir_lyudy-2000x1408.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Veselka.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0908_DM_Vyshgorod_Instal.jpg)
Фото автора та з відкритих інтернет-ресурсів