Винуватець вибуху на Васильківщині – колишній підлеглий
18 грудня у с. Велика Солтанівка Васильківського району прогримів вибух. На подвір’ї приватного будинку вибухівка пошкодила два автомобілі. Винуватця вибуху затримано – ним виявився 46-річний киянин, який упродовж кількох років працював на будівництві у Васильківському районі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/vasylgranata11.jpeg)
Підозрюваного, який неодноразово мав проблеми із законом за скоєння тяжких злочинів, затримали у порядку ст. 208 КПК України за місцем проживання. У його затриманні брали участь бійці КОРДу та оперативники.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-18-at-11.51.13-1.jpeg)
Чоловік кинув колишньому роботодавцю на подвір’я гранату РГД, бо вирішив, що з ним не повністю розрахувалися за виконану роботу. Він неодноразово вимагав у підприємця повного розрахунку.
Рештки гранати криміналісти виявили та вилучили під час огляду місця події та направили на проведення експертизи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/WhatsApp-Image-2019-12-18-at-11.51.00-1.jpeg)
За фактом вибуху слідчі Васильківського відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Триває слідство.
Повідомляє поліція в Київській області