Викрав продукти та алкоголь і вирішив перепочити: під Києвом спіймали зухвалого крадія
В селі Калинівка, Макарівського району, невідомий викрав з продовольчого магазину усі продукти харчування, а потім вирішив перепочити біля візочка, яким перевозив викрадене, де його і спіймали правоохоронці.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/05_kradij.jpg)
Як повідомляє поліція в Київській області, чоловік потрапив у магазин через вікно. Усе викрадене зловмисник перевозив на візочку, біля нього з усім награбованим – спиртними напоями, крупами, олією, м’ясом та ковбасами – його і спіймали поліцейські.
Зухвалим крадієм виявися 37-річний раніше судимий місцевий мешканець, який ніде не працює та постійно зловживає спиртними напоями. В помешканні зловмисника було проведено невідкладний обшук, де поліція також виявила продукти харчування, які він встиг завезти раніше.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/05_kradij2.jpg)
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185, тож чоловікові загрожує від трьох до шести років позбавлення волі.
Наразі чоловікові вже обрана судом міра запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту.