Вихованка Фастівщини Діана Григоренко здобула два «золота» і «срібло» на кубку світу з панкратіону
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/77411886_2534027436921508_1914060627958038528_n.jpg)
У фіналі кубку світу з панкратіону, що відбувався у Будапешті, у повноконтактних розділах з ударної техніки та боротьби сильніших суперниць від вихованки Фастівщини Діани Григоренко не було - вона була найкращою.
Про це повідомив тренер «Козацького лицарського клубу» Олег Чернишенко.
У напружених двобоях Діана виграла 6 боїв із суперницями з різних країн і виборола два золота!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78308076_2427812067462357_4834768848869654528_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78424260_2427812114129019_8859509210765852672_n.jpg)
Все це – результат копіткої роботи протягом кількох оствнніх років Діани та її тренерів ''Козацького лицарського клубу'', спортивного клубу ''Доброслав'' та спортивного клубу ''Спарта'' у Києві, адже зараз чемпіонка навчається в Університеті фізичного виховання і тренується і в Київському клубі разом з іншими збірниками України, які навчаються в столиці.
Лише в останньому розділі з боротьби гі (боротьба в кімоно) Діана, вигравши два поєдинки в представниць з інших країн, поступилась чемпіонці змагань з України, отримавши срібну медаль. Отже, українські спортсмени кращі!
Такий чудовий результат став можливим завдяки організації Діані наставником збірної Києва з панкратіону та греплінгу Алексаном Мхитаряном якісної спарингової підготовки у Києві з сильними партнерами. А сама поїздка відбулась завдяки підтягненню спонсорської допомоги на поїздку в Угорщину, підтримці депутата облради Олександа Волинця, батьків і друзів ''Козацького лицарського клубу''.
Вітаємо нашу Діану з черговими перемогами!
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/78616406_2533962280261357_3683832130254667776_o.jpg)
Нагадаємо, Діана Григоренко є вихованкою Борівського відділення бойових мистецтв ''Козацького лицарського клубу'', спортсменкою спортивних шкіл Фастівського району та обласного КДЮСШ «Динамо». Вона є діючою двічі чемпіонкою світу з греплінгу, про перемоги якої на чемпіонаті світу нещодавно повідомляв «Погляд».