Вихідні у Боярці насичені яскравими подіями
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575199934887.jpg)
Окрім відкриття барельєфу полковнику Івану Чмолі, засновнику пласту, та приїзду до міста Сашка Лірника, цими вихідними у Боярці відбулося ще декілька цікавих подій, про які повідомила заступник міського голови Тетяна Кочкова у Фейсбук.
"Боярка на вихідних сповнена крутими подіями! Відкриття меморіальних дошок подружжю Коваленків та Івану Іванову на будівлі 1 школи; святкування та вітання з нагоди 60-річчя колективу 1 школи; гала-концерт Всеукраїнського мистецького молодіжного фестивалю ім. І.Коваленка та нагородження переможців; відкриття барельєфу полковнику Івану Чмолі, засновнику пласта", - зазначила пані Тетяна, розмістивши відповідні фото.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575199866412.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575199886130.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575199982896.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575199949023.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575199926856.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575199902242.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/FB_IMG_1575199913073.jpg)