Новини
Надзвичайні ситуації
Київ

Вибух на Позняках: поліція проводить обшук в газорозподільній компанії


Поліція проводить обшуки не лише в газорозподільній компанії, а й в усіх комунальних службах, які обслуговували будинок, де стався вибух.

фото із спільноти: Киев Оперативный

21 червня у Києві на Позняках стався вибух в дев’ятиповерховому житловому будинку, зруйновані перекриття п’яти поверхів.

Голова МВС Арсен Аваков повідомив, що проводиться експертиза стану будівлі на предмет подальшого руйнування. Після отримання експертного висновку люди зможуть забрати із квартир необхідні речі.

Також Кабінет міністрів планує виділити допомогу мешканцям житлового будинку.

Про це написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму Telegram-каналі.

«Уряд детально вивчить причини вибуху та зробить усе можливе, щоб допомогти людям, що постраждали. З цього питання тримаємо зв'язок з міським головою Києва Віталієм Кличком та Офісом президента», - зазначив він.

На даний час відомо, що від вибуху загинуло двоє людей, про це на брифінгу повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

«За інформацією на цю хвилину двоє людей загинули. Кількість поранених ми зараз не можемо чітко вказати... Зараз ми визначили місце, де вони зможуть тимчасово перебувати. Забезпечені будуть житлом і харчуванням... Людей поселять в інтернат, який знаходиться за адресою Харківське шосе, 121», - сказав Кличко.

Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 270 Кримінального кодексу Україну (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки).