#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Фастів

Вибори у Фастові: явка виборців на 11 годину

31.03.2019 Александр Чернышенко 0

О 8 годині у Фастові, як і по всій Україні, відкрились виборчі дільниці і розпочались вибори президента України. Фастівчани проявляють активність – вже зранку на виборчі дільниці прийшло чимало людей: приходять як старші люди, так і люди середнього віку та молодь.

За інформацією, яку кореспондент інформаційної агенції «Погляд», отримав в одному з виборчих штабів кандидатів, загальний відсоток виборців, які проголосували у Фастові на 11 годину дня, складає близько 18%.

Вцілому по 91 округу, до якого відноситься Фастів, явка на 11 годину за офіційними даними ЦВК складає 19,23 % від числа виборців.

Нагадаємо, до 91 виборчого округу Київської області відносяться, крім Фастова і Фастівського району, смт Макарів та Макарівський район, частина Києво-Святошинського та Сквирського районів. Центр округу знаходиться у селищі міського типу Макарів.

Відео з виборчої дільниці у Фастові:

https://www.facebook.com/poglyadfastiv/videos/302659053764789/

Фото автора.