Вибори Президента: на 15:00 за кількістю присутніх на голосуванні ТВО №95 покращив свою позицію
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Vib-Preza-2.jpg)
31 березня на 15:00 на вибори Президента України до виборчих дільниць ТВО №95, до якого входять м. Ірпінь та частина Києво-Святошинського району, прийшли 46,52% виборців.
Територіальному виборчому округу вдалося дещо покращити свої показники на Київщині. Навіть потіснили своїх сусідів-бучанців із ТВО №96: було 17,62 проти 15,63% «ірпінських», а стало 45,53%.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Vib-Preza-1-1.jpg)
Ці дані оприлюднено на офіційному сайті Центральної виборчої комісії.
Там зазначається, що відомості щодо активності участі виборців у голосуванні є попередніми, оперативно зібраними шляхом телефонного опитування дільничних виборчих комісій.
Фото: www.unian.net