#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Акції
Васильків
Суспільство

Вулична акція «Вільний мікрофон-2019» у Василькові

09.11.2019 Надiя Проценко 0

З нагоди Дня української писемності та мови 9 листопада лідери Васильківського міського учнівського парламенту підготували та провели вуличну акцію «Вільний мікрофон-2019». У центрі міста всі бажаючі мали можливість продекламувати вірші або уривки творів українською мовою.

Вулична акція «Вільний мікрофон-2019» у Василькові

В акції взяли участь лідери Васильківської ЗОШ І-ІІ ступенів №1, Васильківського академічного ліцею «Успіх», Васильківської ЗОШ І-ІІ ступенів №6, Васильківського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 8» та Васильківського академічного ліцею «Престиж».

Ведучими заходу були представники Школи лідерів міста Василькова Тетяна Туренко та Іван Крикун.

Довідково:
День української писемності та мови є одним з наймолодших державних свят. Його запроваджено у 1997 році за ініціативи Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка. 6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: «На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця».