#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Розшук

Втікла до моря: зниклу неповнолітню знайшли далеко від столиці

18.09.2019 Кочкина Марина 0

Правоохоронці розшукали 15-річну Валерію, яка кілька днів тому пішла з дому і зникла. Дівчинка разом із подругою втекла від батьків через непорозуміння в родині, повідомили в ГУ Нацполіціі Києва.

15-річну киянку, яка з початку вересня розшукувалася Голосіївським управлінням поліції, знайшли в Одесі.

«Вони постійно міняли своє місцезнаходження, через це пошуки ускладнювалися. Але після того, як у дівчат закінчилися кошти, вони зв’язалися з тіткою розшукуваної, яка проживає у Польщі, та попросили у неї гроші. Це було нашою зачіпкою. Ми встановили, що Валерія знаходиться в Одесі, та вночі вирушили за нею», - розповів начальник сектору ювенальної превенції Голосіївського управління поліції Євген Зоценко.

Валерію із подругою вже повернули до Києва. Приятелька розшукуваної - 16-річна киянка, яка проживає в іншому районі столиці. Бабуся, з якою мешкає дівчина, до поліції з приводу її розшуку не зверталася, оскільки онука часто залишала домівку і тижнями не виходила на зв‘язок.