#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

«Всеукраїнська школа онлайн»: проєкт розпочинається 6 квітня

31.03.2020 Косянчук Інна 0

Програма розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. Школярі зможуть навчатися дистанційно у Facebook та YouTube.

Старт проєкту «Всеукраїнська школа онлайн» Президент Володимир Зеленський анонсував 6 квітня. Про це повідомляє ресурс osvita.ua з посиланням на звернення Зеленського щодо ситуації з протидією коронавірусу.

Онлайн-проєкт розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас, а навчатимуть  школярів зі всієї України 40 педагогів з міста Києва.

«Навчатися дистанційно школярі зможуть у Facebook та YouTube. Також уроки щоранку транслюватимуть українські телеканали, які з радістю долучилися до цієї важливої місії. За кожним класом буде закріплений один або декілька телеканалів. Їхній перелік, а також розклад уроків на тиждень з’явиться зовсім скоро», йдеться у повідомленні.

За словами Зеленського, зараз проходять щоденні зйомки уроків для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. За збалансованою програмою Міністерства освіти і науки викладається 11 предметів. «Наше завдання як держави – забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. Закликаємо батьків стежити за новинами та заохочувати дітей до перегляду. Власне, доєднатися до цього пізнавального контенту можна всією родиною. А тому – залишаємось вдома. Вчимося вдома», - підкреслив Президент України.

Ілюстрація з відкритих інтернет-ресурсів