#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Україна-суспільство
Київ

«Всеукраїнська школа онлайн» б’є глядацькі рекорди

08.04.2020 0 Косянчук Інна 0

Іде запис відеоуроку

За даними компанії Nielsen, у перший день роботи проєкту майже третина глядачів ранкового ефіру дивилася заняття «Всеукраїнської школи онлайн» 

В  Україні тривають заняття у «Всеукраїнській школі онлайн», яка  розпочала свою роботу 6 квітня.  Як уже повідомляв «Погляд», На низці телеканалів транслюються відеоуроки  для учнів з п’ятого по одинадцятий клас. Схвально була оцінена ініціатива дистанційного навчання на офіційному сайті Президента України. «Перший день ініціативи продемонстрував успішність задуму із запуском нового формату здобуття знань. Свідчення цього – високі показники переглядів телеканалів, які транслюють уроки».

Зокрема, за даними компанії Nielsen, у перший день роботи «Всеукраїнській школі онлайн»,  майже третина глядачів ранкового ефіру дивилася заняття. Загальна аудиторія першого дня проекту  становила понад 3,3 млн «учнів» різного віку.

«На офіційній YouTube-сторінці Міносвіти кількість переглядів за останні дві доби сягнула майже двох мільйонів. Найбільш популярними тут стали заняття з фізкультури за участю українських зірок. Однак, безумовно, головним критерієм є безліч позитивних відгуків учнів, батьків та вчителів. Вони – безцінні. Офіс Президента дякує всім, хто долучився до нового формату навчання школярів, який ми запустили в умовах карантину внаслідок поширення COVID-19, йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що до ініціативи долучаються й інші телеканали та медіаплатформи. Так,  онлайн-уроки можна буде переглянути на «Київстар ТБ». А ще тривають  переговори щодо трансляції з регіональними каналами.

Проєкт «Всеукраїнській школі онлайн», було запущено з ініціативи Президента України Володимира Зеленського, до програми «Школи» долучилися МОН України, парламентський Комітет з питань освіти, науки та інновацій, громадська спілка «Освіторія», а також 40 педагогів. Зйомки уроків проходять у Новопечерській школі м. Києва.