Здоров'я
За кордоном

ВООЗ: коронавірус мутує, що може призвести до появи нових штамів

Експерти зазначають, що пандемія COVID-19.

ВООЗ: коронавірус мутує, що може призвести до появи нових штамів - зображення

Як повідомило видання, WHBL головний науковий співробітник Всесвітньої організації охорони здоров’я Сумія Свамінатан спрогнозувала появу нових штамів корона вірусу.

“Ми бачили, як вірус розвивається, мутує, тому ми знаємо, що буде більше штамів, що викликають занепокоєння, тому ми не наблизилися до кінця пандемії”, – сказала експерта.

Свамінатан також зазначила, що пандемія COVID-19 ще не завершується.

Раніше повідомлялося, що в Україні вже вакцинували від коронавірусу половину населення. За цей рік планують збільшити цю цифру до 70%.

До слова, згідно з прогнозами, у найближчі два тижні кількість хворих на коронавірус може зрости до 60 тисяч за добу. Також у Міністерстві охорони здоров’я припускають, що 2022 рік буде останнім роком пандемії Covid-19. Там заявили, що масова вакцинація нарешті продемонструвала хороші результати у боротьбі з пандемією і саме це допоможе її подолати.

А от на думку американських вчених, люди, які перехворіли на "Омікрон", можуть отримати так званий суперімунітет проти майбутніх штамів коронавірусу. Однак для цього необхідно виконати як мінімум одну умову – пройти вакцинацію.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.