Новини
Україна

Володимир Зеленський відвідав Херсонську область (ВІДЕО)

За його словами, необхідно також розробити програму для компенсації збитків або релокації підприємств у межах області.

Президент Володимир Зеленський відвідав постраждалу від підтоплення Херсонську область і наголосив на вагомості підрахувати збитки та виділити кошти для компенсацій людям.

Про це він повідомив в Telegram-каналі.

"Робоча поїздка на Херсонщину. Координаційна нарада щодо ліквідації наслідків підриву греблі Каховської ГЕС".

Зеленський розповів, що на зустрічі обговорювалося багато важливих питань, зокрема оперативна обстановка в області, яка склалася внаслідок катастрофи, евакуація населення з потенційних зон затоплення, ліквідація надзвичайної ситуації, спричиненої підривом греблі, та організація життєзабезпечення затоплених територій.

Крім того, йшлося про перспективи відновлення екосистеми регіону та оперативну воєнну обстановку в зоні техногенної катастрофи.

"Важливо підрахувати збитки та виділити кошти для компенсацій жителям, постраждалим унаслідок катастрофи, і розробити програму для компенсації збитків або релокації підприємств у межах Херсонщини".

Згодом Зеленський також повідомив, що у Херсоні він відвідав переправу, на якій здійснюється евакуація населення з підтоплених територій.

"Наше завдання – максимально захистити життя й допомогти людям. Дякую рятувальникам і волонтерам! Дякую всім, хто залучений до цієї роботи!".

Нагадаємо, у ніч на 6 червня російські окупанти підірвали Каховську гідроелектростанцію. У результаті теракту десятки населених пунктів зазнали підтоплення.

Це призвело не лише до економічних втрат, а й до жахливих екологічних наслідків. Зокрема, у Херсонській, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях вже спостерігається мор риби. Водночас Чорному морю загрожує потужне забруднення, адже потоками води тисячі тонн ґрунту будуть змиті в море.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.