Новини
Україна
Світ-суспільство
Україна-суспільство

Володимир Зеленський став людиною року за версією Financial Times

У виданні зазначили, що "Зеленський став втіленням мужності та стійкості українського народу у його боротьбі проти російської агресії".

Володимир Зеленський став людиною року за версією Financial Times - зображення

Президента України Володимира Зеленського визнали людиною року за версією Financial Times. Про це повідомили на сайті видання.

Зазначається, що такий вибір було зроблено, оскільки "Зеленський став втіленням мужності та стійкості українського народу у його боротьбі проти російської агресії".

У своєму коментарі для Financial Times Глава української держави сказав:

"Я більше відповідальний, ніж сміливий".

Натомість у виданні українського президента порівнюють із британським прем'єром часів Другої світової війни Вінстоном Черчиллем. Також Financial Times зазначає, що наразі Зеленський завдяки видатному прояву лідерських якостей та сили духу заслужив на місце в історії.

Нагадаємо, в жовтні український народ на чолі із Зеленським отримали премію Сахарова. Премія Сахарова — головна нагорода Євросоюзу в області прав людини.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.