Новини
Україна

Володимир Зеленський подякував США за новий пакет допомоги: Те, що путін планує, ми маємо розвернути проти нього (ВІДЕО)

Україна робитиме все, щоб компенсувати пів року, які пройшли у дебатах і сумнівах, оскільки сьогодні, 24 квітня, Президент США Джо Байден підписав новий пакет допомоги Україні.

Президент Володимир Зеленський подякував Джо Байдену та Сполученим Штатам за новий пакет військової допомоги для України.

Про це він сказав у вечірньому зверненні.

"Сьогодні Президент Байден підписав ухвалений Конгресом пакет підтримки – підтримки, зокрема, української. Шлях довжиною пів року подолали. Хто б що не казав, але ми здобуваємо підтримку, якої потребуємо – потребуємо, щоб надалі захищати життя від російських ударів".

Він додав, що цими днями йшла активна робота з американськими друзями — на всіх рівнях, — щоб оперативно наповнити цей пакет від Сполучених Штатів саме такою зброєю, яка потрібна нашим воїнам: від "атакамсів" і артилерії, від протитанкової зброї і ракет для "хаймарсів" до необхідної ППО і техніки.

"Те, що російський окупант зміг за цей час, те, що путін тепер планує, ми маємо розвернути проти нього. Всі його дії на фронті, усі його удари по нашій енергетиці, інфраструктурі, весь його терор проти наших міст і сіл – усе це повинне мобілізувати нас, кожного у світі, хто справді цінує життя, на більший тиск на росію. Дуже важливо, щоб усі наші домовленості з Президентом Байденом були реалізовані на сто відсотків. Дякую, Америко!".

Нагадаємо, вчора, 23 квітня, американський Сенат (верхня палата Конгресу Сполучених Штатів Америки) голосуватиме за допомогу Україні після 13-ї за Вашингтоном (20-ї за Києвом). Для цього сенатори вийдуть із перерви. Документ передбачає понад 60 мільярдів доларів Україні, 14 мільярдів — Ізраїлю і 4,83 мільярда — підтримки партнерів у Індо-Тихоокеанському регіоні, включаючи Тайвань, й стримування агресії з боку Китаю.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.