Новини
Новини світу

Cенат США 23 квітня: має розглянути допомогу Україні (ВІДЕО)

Документ передбачає понад 60 мільярдів доларів Україні, 14 мільярдів — Ізраїлю і 4,83 мільярда — підтримки партнерів у Індо-Тихоокеанському регіоні, включаючи Тайвань, й стримування агресії з боку Китаю.

Сьогодні, 23 квітня, американський Сенат (верхня палата Конгресу Сполучених Штатів Америки) голосуватиме за допомогу Україні після 13-ї за Вашингтоном (20-ї за Києвом). Для цього сенатори вийдуть із перерви.

Про це заявив лідер більшості в Сенаті США Чак Шумер.

"Сенат готовий зробити наступний крок щодо додаткового закону про національну безпеку. Палата представників нарешті схвалила фінансування для України, Ізраїлю, Індо-Тихоокеанського регіону та гуманітарної допомоги. І Сенат домовився завершити роботу першим голосуванням у вівторок".

Відомо, з 19 по 29 квітня у Сенаті перерва, але сенатори повернуться, щоб ухвалити цей закон.

Оскільки законопроєкт видозмінився у Палаті представників, сенаторам доведеться розглянути його наново.

Очікується, що вони завершать цей процес упродовж наступного тижня.

20 квітня, Палата представників Конгресу США проголосувала за пакет допомоги у 60,84 мільярда доларів для України. Тепер це питання має розглянути американський Сенат і потім підписати президент США Джо Байден.

Нагадаємо, Байден під час телефонної розмови 22 квітня, сказав президенту України Зеленському, що США "швидко нададуть значні нові пакети безпекової допомоги, щоб задовольнити нагальні потреби України на полі бою і протиповітряної оборони".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.