#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Анонси
Культура
Україна-суспільство

«Вмісти своє життя у валізу»

09.05.2019 0 Кочкина Марина 0

У Києві відкриється інтерактивна інсталяція про вимушене  життя переселенців Донбасу та Криму.

10 травня для усіх відвідувачів у Музеї історії Києва розпочнеться інтерактивне дійство, яке допоможе зануритись у досвід понад 1,5 мільйонів вимушених переселенців з Криму та Донбасу.

Детально продуманий простір з елементами квесту та 360-відео змусить відвідувачів за кілька хвилин пережити раптовий від’їзд, пройти контрольно-пропускний пункт, знайти нове помешкання та почати життя спочатку.

Проект реалізується громадською організацією «Інтерньюз-Україна» за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла.

Ініціатива має на меті сприяти подоланню стереотипів та упереджень, що існують стосовно переселенців, а також поглибити взаєморозуміння між жителями різних регіонів України.

СЕРЕД СПІКЕРІВ :

Андрій Кулаков, програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна»

Алім Алієв, програмний директор правозахисної гуманітарної установи «Кримський дім»

Олександра Дворецька, виконавчий директор Благодійного фонду «Восток-SOS»

Віолета Артемчук, координатор гарячої лінії «Донбас СОС»

Алевтина Кахідзе, мисткиня, художниця-перформер

Олеся Цибулько, керівник експертної групи з питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих груп Директорату соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики

Ілля Суздалєв, переселенець з Донбасу, керівник українського офісу «Белсат»

Оксана Вітер, переселенка з Донбасу, координаторка програм «Інтерньюз-Україна»

Нагадаємо, що інтерактивна інсталяція відбудеться 10 травня з 11:00–13:00 у Музеї  історії Києва, що по  вулиці Богдана Хмельницького, 7 .

Internews Ukraine