Віто-поштівчани розписують пішохідні переходи правилами ПДР: фото
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/FB_IMG_1568381425434.jpg)
"Візьми дитину за руку", "Зніми навушники", "Злізь з велосипеда", "Подивись по сторонах", - такі фрази за допомогою балончика і трафарета писали мешканці Віти-Поштової на "зебрах".
Про це інформує Патрульна поліція Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/FB_IMG_1568381421848.jpg)
Спільно з правоохоронцями жителі села вирішили поаідомити пішоходам правила руху, написавши їх на асфальті. "Дорога з дому до школи та назад - це щоденне випробування на швидкість та знання правил дорожнього руху для учнів та батьків. Щоб полегшити це завдання та нагадати дітям та батькам елементарні та важливі правила переходу дороги, патрульні разом з ініціативними батьками наносили надписи…", - йдеться у повідомленнв патрульних.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/FB_IMG_1568381406024.jpg)
У написах активні жителі села попередили про небезпеку переходу в навушниках та обов'язку батьків взяти дитину за руку, а велосипедистів - злізти із "залізного коня" та подивитися вліво і вправо.