#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Культура
Україна-суспільство

"Вітаю. Пам'ятаю": благодійний проект "Небесна гвардія" проводить акцію привітань родин загиблих військових

12.01.2020 Кочкина Марина 0

Благодійний проект "Небесна гвардія", співзасновницею якого є журналістка Анастасія Береза, четвертий рік поспіль на зимові свята запрошує привітати родини загиблих військових листівкою. Фонд отримує листівки з усього світу - від Дубліну до Японії, від Німеччини до США, від Швеції до Білорусії.

Акція відбувається щороку у грудні.  "Ми отримуємо листи від школярів з Донеччини і пенсіонерів з Івано-Франківщини. Свята можуть бути особливо самотніми для тих, хто втратив члена родини, особливо з такої трагічної причини як війна", - розповідають у фонді.

Щороку в рамках акції "Вітаю. Пам'ятаю" Небесна гвардія отримує близько тисячі привітань, які в свою чергу розсилає родинам загиблих по всій країні. Окрім вітальних листівок на адресу фонду надсилають малюнки, листи та невеликі подарунки. Це потрібно не мертвим, це потрібно живим.

"Минулого року ми отримали довгого відвертого листа від жінки з Донеччини. Її батьки працювали у Донецькому аеропорті до війни. Цього листа ми передали одній з мам загиблого захисника ДАПу", - розповідають у фонді.

джерело