#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина

Вірний друг: на Київщині господарі відшукали свого пса, якого не бачили 6 років (відео)

23.07.2021 Валерія Савенко 0

Сім’я з Київщини знайшла свого улюбленця, якого загубили ще 6 років тому.

Про це у своєму Facebook пише Наталія Рец.

Як виявилось, лабрадора у 5 річному віці викрали у господарів в Переяслав-Хмельницькому. Всі 6 років сім’я шукала свого чотирилапого друга.

Відео: Наталія Рец

«Ви вірите в чудеса? Ні???

Тоді історія для тих, хто шукає своїх вкрадених собак.

Вчора я написала пост про 11 річного Вєню. По клейму знайшли заводчицю. А вона знайшла контакт того, хто колись його придбав.

Виявилось, що лабрадора у 5 річному віці викрали в Переяслав-Хмельницькому! Господарі довго шукали його, я пам'ятаю що всім світом шукали, але марно... Виявилось тепер, що його було вкрадено и сховано у бориспільському районі. Жив  останнім часом у алкоголічки.  І лише завдяки сердечності сусідів собаку вдалося забрати та шукати йому кращої долі.

Історія Вєні/Роя скінчилася щасливо. Господарі мчать до Києва.»

пише Наталія в дописі.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що у Києві для вуличних тваринок створили домівку.

Ми розповідали також, що в Білій Церкві врятували кошеня, яке застрягло у бетонній плиті.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.