#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Повітря
Світ-суспільство

Відомий американський бренд планує висадити за 5 років 50 млн дерев по всьому світу

05.09.2019 Бобрик Юлія 0

Компанія Timberland, що займається виробництвом взуття та одягу, оголосила про запуск міжнародної кампанії «Природа чекає героїв». В ході програми, яка триватиме з 2020 по 2025 роки, буде висаджено 50 мільйонів дерев.

Варто зазначити, що подібна ініціатива для компанії не перша, у 2011 році в різних частинах планети вже було висаджено понад 10 мільйонів дерев, повідомляє national geographic.

Довідково:
За даними нового дослідження швейцарського університету ETH Zürich, відновлення лісів залишається однією з найбільш ефективних стратегій щодо пом'якшення наслідків зміни клімату. При цьому всесвітня програма з висадки дерев могла б нейтралізувати дві третини всіх антропогенних викидів в атмосферу. Дерева сприяють очищенню повітря за рахунок поглинання вуглекислого газу і вироблення кисню. Натомість за рахунок випаровування вони охолоджують повітря, запобігають ерозії грунту та допомагають зберегти воду.

Відомий американський бренд планує розпочати висадку дерев з Гаїті, Китаю, Домініканської Республіки, США і Малі.

Нагадаємо, за останніми даними підвищенні температури на 2-3 градуси Цельсія до 2100 року призведе до того, що океан затопить землі, де живуть 280 млн чоловік. Також, вчені Всесвітньої організації охорони здоров’я World Health Organization дослідили наскільки близько до кожного з нас підкралися зміни, що раз і назавжди змінять світ.