Відчуй себе військовим пілотом : столичний музей авіації подарує незабутні враження
У Державному музеї авіації імені Антонова, встановили авіасимулятор "Повітряний бій", який дозволить кожному віртуально побувати у якості військового пілота часів Другої світової війни.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/59896924_2899739303377277_8863430417122852864_n.png)
Обладнання авіасимулятора діє так :
Двоє учасників знаходяться в різних кабінах авиасимулятора, бачать один одного на екрані і можуть битися між собою або разом проти комп'ютерного супротивника. Бойові завдання відрізняються різноманітністю та захоплюючим сюжетом:
- дуель двох винищувачів;
- супровід і охорона бомбардувальників;
- патрулювання;
- штурм наземних об'єктів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/54512754_2234787826616275_7361194677438931638_n.jpg)
Між двома кабінами є радіозв'язок, учасники можуть постійно підтримувати контакт і бачити один одного на карті. Досвідчений інструктор навчить управління літаком і дасть основні поняття ведення повітряного бою.