#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство
Київ

Від Контрактової до Пущі-Водиці відновили пошкоджену ворогом трамвайну колію

24.05.2022
Історичний маршрут, якому понад сто років, пережив дві світові війни, і суттєво постраждав під час наступу російських окупантів на Киї.

Від Контрактової до Пущі-Водиці відновили пошкоджену ворогом трамвайну колію - зображення
Фото: КМДА

У Києві відновили роботу трамвайного маршруту № 12 від Контрактової площі до Пущі-Водиці. Про це повідомили в пресслужбі КМДА.

Історичний маршрут, якому понад сто років, пережив дві світові війни, і суттєво постраждав під час наступу російських окупантів на Київ. Мінометні міни влучили у трамвайне полотно, також снаряд від російського "Граду" пошкодив колію та знищив трамвайну підстанцію.

Від Контрактової до Пущі-Водиці відновили пошкоджену ворогом трамвайну колію - зображення
Від Контрактової до Пущі-Водиці відновили пошкоджену ворогом трамвайну колію - 1 - зображення
Фото: КМДА

Після деокупації області, відразу приступити до відновлення історичного маршруту було неможливим, адже там залишилося чимало мін та боєприпасів, які не розірвалися, а отже становили смертельну небезпеку.

Відомо, що наразі до Пущі-Водиці рятувальники здійснили вже близько 30 виїздів. Проте роботи з розмінування все ще тривають.

Нагадаємо, у Пущі-Водиці розпочали роботи з відновлення колій в середині травня. Тоді ж стало відомо, що фахівці мали встановити 250 метрів рейок, два стрілочних переводи та близько 600 шпал.

Читайте також в матеріалі "Погляду", де на Київщині вже функціонують переправи.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.