#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Вхід до історичного центру Венеції влітку стане платним для туристів

17.01.2022
Незважаючи на відсутність значних турпотоків, влада "міста на воді" не має наміру відмовлятися від продажу квитків для відвідування історичного центру Венеції.

Вхід до історичного центру Венеції влітку стане платним для туристів - зображення

Вхід в історичний центр Венеції влітку стане платним для туристів, пише TON. Міська влада таким чином планує боротися з мандрівниками-одноденками, які, на її думку, не тільки не приносять вливань у міську скарбницю, а й своїм споживчим ставленням до Венеції, що охороняється ЮНЕСКО, планомірно перетворюють її на Діснейленд.

Очікується, що у лютому, під час венеціанського карнавалу, проєкт протестують у пілотному режимі, а з 1 червня йому дадуть офіційний старт. За в’їзд до Венеції або островів її лагуни на будь-якому транспорті стягуватиметься плата, розмір якої становитиме від 3 до 10 євро на день, залежно від сезону та кількості гостей у місті. При цьому податок на в’їзд можна буде сплатити разом із квитками на поїзд, літак чи круїзний лайнер.

Наявність квитків перевірятимуть у пунктах пропуску, забезпечених турнікетами, які встановлять у місті. За потоком "нелегальних туристів" також слідкуватимуть стереоскопічні камери з датчиками. За розрахунками влади, система турнікетів діятиме близько 90 днів на рік, коли місто не справляється з хвилею туристів. Проте платити потрібно буде не всім, право на безкоштовний вхід матимуть діти до 6 років, місцеві жителі та їхні родичі, службовці, а також мандрівники, які залишаються на нічліг та сплачують туристичний збір у готелях.

Нагадаємо, кілька років тому через повені затопило більше 80% території Венеції.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.