Весляр з Київщини - "срібний" призер Кубка світу
Спортсмен з Київщини Іван Семикін у чоловічій байдарці-четвірці став срібним призером Кубка світу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120316564_2445739575733996_8093904079642041029_n.jpg)
Іван Семикін з Обухівщини, разом зі своїми напарниками Дмитром Даниленком, Олександром Сиромятниковим та Олегом Кухариком, наша команда поступилася переможцям змагань - французам - 0,55 с, посівши друге місце. На третьому місці - команда Сербії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120308549_2445739699067317_2584572744042587751_n.jpg)
"Вітаємо Івана та його батька і наставника Олексія Семикіна! Вітаємо всю українську збірну! Пишаємося вами!" - йдеться на сторінці Київської обласної школи вищої спортивної майстерності (КО ШВСМ).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/120333315_2445739582400662_1453293725851673416_n.jpg)
Раніше "Погляд" писав, що веслувальники Київщини стали переможцями та призерами чемпіонату України.
Фото зі сторінки КО ШВСМ