#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Київщина-суспільство

Верховний Суд повернув Бучі 890 гектарів землі

23.06.2021 Дар'я Сафронова 0

Судова тяганина, кому належить земля - бучанській громаді чи урядові - тривала сім років.

Фото: ІА "Погляд"

Про це повідомляє Бучанська міська рада.

За позовом прокурорів, земельні ділянки «Бучанської лісової дачі», що знаходяться поза населеним пунктом, покриті лісом 1 категорії, отже розпоряджатися ними мав Кабмін. А роздавати землі під житлову та приватну забудову міськрада права не мала.

До справи долучили радянські документи, що підтверджують - з 60х років "Лісова Буча" перебувала в межах селища Буча, отже, громада мала право розпоряджатися нею на власний розсуд.

Мер міста Анатолій Федорук спеціально для "Погляду" так прокоментував це рішення.

"Межі міста Буча були і є непорушні . Компетенція органів місцевого самоврядування підтверджена і право закріплено. А не так як намагалися правоохоронні органи, або ті хто спонукав до цього, перекласти право урядувати на Кабмін. Ми розуміємо наміри , бажання, щоб ласий шмат північно-західного регіону прибрати до рук . Цього не відбулося", -

Анатолій Федорук

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.