Анонси
Акції
Київ

«Велосипедом на роботу» – флешмоб у Києві 14 лютого


Цьогоріч 14 лютого в усьому світі не лише відзначають День всіх закоханих, а й Зимовий день «Велосипедом на роботу». Приєднається до всесвітньої акції й столиця України. Тож всіх киян запрошують долучитися до флешмобу і зустрітися перед роботою о 8:00 біля Київської міської державної адміністрації.

«Велосипедом на роботу» – флешмоб у Києві 14 лютого

Організовує захід у Києві ГО «Асоціація велосипедистів Києва» – U-Cycle. Там зазначають «Приклад скандинавських країн Швеції чи Фінляндії показує, що клімат не є перешкодою для їзди на велосипеді протягом усього року. Ми запрошуємо приїжджати з плакатами-валентинками та закликати місто створювати безпечну інфраструктуру для того, щоб більше киян і киянок обирали велосипед як транспорт».

Усім охочим взяти участь у Зимовому Дні «Велосипедом на роботу» слід зареєструватися на сайті, де на інтерактивній карті буде видно, яке місто світу є найбільш велосипедним взимку.

Довідково:
U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») – експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт, щоб покращувати життя та об’єднувати людей у містах і громадах.

фото - Асоціація велосипедистів Києва