Новини
Новини світу

Велика Британія: Україні - обладнання для розмінування територій (ВІДЕО)

Під час підсумкової атестації пошукові групи з призначеним командиром прочісують складний район.

Велика Британія надала значний обсяг технічного обладнання Україні та провела навчання українським військовим з метою покращення їхніх навичок у галузі знешкодження мін. Зокрема, було надано понад 1500 комплектів спеціалізованого обладнання для виявлення та знешкодження вибухових пристроїв як на різних транспортних засобах, так і для використання особовим складом.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони Британії.

Цей інвентар був доповнений необхідним навчанням та інструкціями щодо його ефективного використання.

Сапери Королівського інженерного корпусу також провели великі тренування для українських військовослужбовців, що охоплюють методи знешкодження мін, боєприпасів та інших вибухових пристроїв, які активно використовуються на території України та є однією з основних загроз безпеці місцевого населення.

Цей комплексний та високоспеціалізований навчальний курс допомагає українським військовим освоїти навички розпізнавання боєприпасів, методики їх безпечної обробки та процедури для виявлення та боротьби з саморобними вибуховими пристроями, мінами, мінами-пастками та відбійними пристроями.

Навчання включає проведення інструктажу по загрозі, планування операцій зі знешкодження мін, а також практичні заняття з розмінування не тільки великих територій, а й систем траншей, бункерів і цивільних будівель. У результаті підсумкової атестації пошукові групи з призначеним командиром прочісують складний район.

Солдати використовують металодетектори та комплекти для вилучення мін, їх вчать, як адаптувати наявне передове обладнання. Вони також пройшли навчання на устаткуванні, наданому Великобританією, включаючи детектори VALLON.

Раніше повідомлялося, що новим міністром оборони Великобританії стане політик Ґрант Шеппс. Він заявив, що з нетерпінням очікує на можливість попрацювати з хоробрими чоловіками та жінками збройних сил країни, а також пообіцяв продовжити підтримку України в її боротьбі проти Росії.

Читайте також: