Україна

IREX надає стипендії для ветеранів/нок та їх сімей в розмірі $500 на короткострокові курси

Програма жодним чином НЕ обмежує учасників/ць щодо тематики навчальних курсів чи освітніх компаній. Ви їх обираєте самостійно!

IREX надає стипендії для ветеранів/нок та їх сімей в розмірі $500 на короткострокові курси - зображення

З прикладами курсів, які були підтримані в попередніх раундах конкурсу та з історіями успіху ветеранів, які вже завершили навчання, ви можете ознайомитися на порталі ГУРТ.

Для кого:

Заявник/ця повинні відповідати наступним кваліфікаційним вимогам:

✓ Мати статус учасника бойових дій та підтвердити його, або бути в процесі отримання УБД, проходження МСЕК/ВЛК. Для членів родини ветерана/ветеранки потрібно також надати документ, що підтверджує родинні зв’язки з ветераном/ветеранкою;

✓ Мати завершену середню освіту та підтвердити її відповідним документом;

✓ Обрати навчальну програму/курс, який надається українським навчальним закладом/організацією та буде тривати в таких часових межах: грудня 2023 року – червня 2024 року;

✓ Продемонструвати мотивацію до навчання на обраному навчальному курсі та обгрунтувати, як заявник в подальшому буде використовувати отримати знання/навички;

✓ Підписати угоду про зобов’язання завершити обраний навчальний курс та надати представнику IREX копіюотриманого сертифікату після проходження курсу.

✓ Самостійно сконтактувати з навчальним закладом для узгодження графіку навчання, вибору групи та інших деталей і передати необхідну інформацію та документи команді Програми реінтеграції ветеранів, IREX для укладання угоди та оплати стипендії безпосередньо на рахунок навчальної установи.

Дедлайн подачі заявок: 1 жовтня 2023 року.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.