#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

Вчителів-пенсіонерів не звільнятимуть

16.06.2020 Косянчук Інна 0

За словами голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака, їх автоматично переведуть на строковий контракт.

Практика, коли вчителів-пенсіонерів переводять на строкові контракти, існує по всьому світі, адже подібні договори стимулюють працівників виконувати свою роботу відповідальніше Такий типовий контракт є додатковим захистом. Про це повідомляє businessua, посилаючись на пресслужбу партії “Слуга народу”.

Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак,пояснює: «Ніхто не звільнятиме вчителів-пенсіонерів. Інформація, яку зараз активно поширюють деякі ЗМІ, не відповідає дійсності. Єдине, що зміниться для вчителів та директорів шкіл, – їх автоматично переводитимуть на строковий контракт. Що це означає? Що держава замовлятиме в них вчительські й управлінські послуги, укладатиме трудову угоду, де засвідчуватиме готовність за це платити. Адже там чітко прописано: розмір зарплати, всі передбачені для працівника надбавки та пільги. Це виплати гарантовані. Натомість для вчителів і директорів будуть чітко прописані і їхні обов’язки. Якщо людина не виконує їх якісно, як і будь-який інший працівник на підприємстві чи в компанії, контракт переглядатимуть».