Васильківщина: сімейний скандал і наркотики
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/0102_KOnopli1.jpg)
Поліцейські, які приїхали розбороняти пару, що посварилась, знайшли в одного з учасників конфлікту коноплі
Коли на спецлінію «102» надійшло повідомлення від жительки села Кожухівка про сімейну сварку із співмешканцем, групі реагування патрульної поліції Васильківського відділу довелось їхати розбороняти скандалістів – аби не сталося біди. Втім, поки правоохоронці їхали, сімейний скандал уже завершився, натомість поліцейських очікував інший «сюрприз». Господарка помешкання розповіла правоохорнцям, що її 35-річний співмешканець вживає наркотики.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/0102_Konopli2.jpg)
Тоді в Кожухівку було викликано слідчо-оперативну групу. «Поліцейські провели невідкладний обшук під час якого виявили картонний футляр з подрібненою речовиною зеленого кольору, ззовні схожою на коноплі. Дурман-зілля вилучено та відправлено на експертне дослідження. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України», повідомила Поліція Васильківщини, і деталізувала, що санкція статті передбачає обмеження волі на термін до трьох років або позбавлення волі на той самий термін».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/0102_Konopli3.jpg)
Фото: Поліція Васильківщини