В яких селах Бориспільщини люди мають підозру на коронавірус
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Bezymyannyj.png)
1 квітня міський голова Борисполя Анатолій Федорчук повідомив статистичні дані захворювання на COVID-19 по місту та району.
Так з підозрою на коронавірус зареєстровано 7 хворих по Бориспільському району, з них 3 випадки у селі Гнідин, 2 – у селі Щасливе, та по одному в селах Ревне та Вишеньки.
«А із 19-ти випадків підозрою у місті Борисполі 12 вже пройшли лабораторне дослідження і в 6-ти осіб, на жаль, діагноз підтвердився, 3-оє осіб госпіталізовані, 9 знаходяться в самоізоляції» - наголосив Федорчук.
По Бориспільському районі на сьогодні, контактних осіб - 36, по місту - 30.