#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Яготин
Київщина-суспільство

В Яготині у громадському транспорті посилять протиепідемічні заходи

28.01.2022
Пов’язано це зі збільшенням захворюваності на коронавірус.

В Яготині у громадському транспорті посилять протиепідемічні заходи - зображення

Лише в масках та не більше, ніж кількість місць для сидіння та 50% місць для стояння – в Яготині в зв’язку з поширенням епідемії COVID-19 посилять протиепідемічні заходи у громадському транспорті. Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні комісії Яготинської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє пресслужба Яготинської міської ради.

Відтак, на час дії карантину пасажирів перевозитимуть:

· виключно за наявності одягнутих засобів індивідуального захисту, які закривають ніс та рот;

· у межах кількості місць для сидіння та 50 відсотків місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.

Нагадаємо, станом на 28 січня в Україні на COVID-19 захворіло 34 408 людей.

До слова, Міносвіти закликало перевести школярів на дистанційне навчання. У зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на COVID-19 в конкретних регіонах учнів 5–11 класів можуть перевести на віддалений формат навчання.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.