Новини
Україна

В українських поїздах знову з’являться підстаканники

Повернуться вони в новому дизайні, який відображає силу української залізниці та залізних людей.

В українських поїздах знову з’являться підстаканники - зображення

В українських поїздах знову з’являться підстаканники. Про це повідомили в Telegram-каналі Укрзалізниці.

"Ми також знаємо, що наші пасажири дуже сумували за найбільш відомим залізничним аксесуаром – підстаканниками, які з часів ковіду перестали використовуватись в поїздах. Тому ми повертаємо підстаканники – і не просто повертаємо, а повертаємо в новому форматі", –

Укрзалізниця

Підстаканники зявляться в новому дизайні, який відображає силу української залізниці та залізних людей, що від початку війни продовжують евакуювати, доставляти, зігрівати та турбуватись про пасажирів. Крім того ці колекційні підстаканники також будуть доступні в "Залізній крамниці", а повернення звичайних підстаканників на всі рейси очікується до кінця грудня.

Також в українських поїздах розпочали процес оновлення чайної та кавової карти в потягах. Тепер пасажирам пропонуватимуть:

  • класичний чай трьох видів (чорний цейлонський, зелений китайський, фруктовий американський);

  • авторські чаї (карпатський трав’яний, подільський з м’ятою, поліський з чебрецем);

  • натуральну мелену каву (100% арабіка, американо або еспресо);

  • дріп-каву (specialty coffee - 100% арабіка з конкретного регіону Бразилії).

В українських поїздах знову з’являться підстаканники - зображення
В українських поїздах знову з’являться підстаканники - 1 - зображення
В українських поїздах знову з’являться підстаканники - 2 - зображення

Крім того вже скоро в поїздах з’явиться оновлений колекційний рафінад та цукор у стіках, дизайн пакування яких відтворює образи 7 вагонів "Потяга до перемоги".

В українських поїздах знову з’являться підстаканники - зображення

Нагадаємо, в середині листопада стало відомо, що "Укрзалізниця" відновлює пасажирське залізничне сполучення з Миколаєвом. До слова, перед цим УЗ запустила продаж квитків до Херсона, Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. виток до перемоги" може купити кожен охочий і зберігати як символ віри в ЗСУ, а після деокупації скористатися ним.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.