Новини
Україна
Україна-суспільство

УЗ запустила продаж квитків до Херсона, Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя

"Квиток до перемоги" може купити кожен охочий і зберігати як символ віри в ЗСУ, а після деокупації скористатися ним.

УЗ запустила продаж квитків до Херсона, Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя - зображення

Укрзалізниця запустила благодійний проєкт "Квитки до перемоги" на перші потяги до деокупованих українських міст.

"Разом із платформою UNITED24  розпочинаємо благодійний проєкт "Квитки до перемоги". Вже сьогодні ви можете оформити квитки на три перших рейси з Києва до п'ятьох міст: уже деокупованого Херсона, а також Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя", ‒

Укрзалізниця

Усі квитки благодійні: кошти від їх продажу будуть переказані через платформу UNITED24 на закупівлю автівок, які допоможуть сполучити міста й селища на деокупованих територіях із найближчими залізничними вузлами.

Зазначається, що всі охочі можуть придбати квиток, зберігати як символ віри в ЗСУ і звільнення України від окупантів, а скористатися ним ‒ одразу після деокупації. Щойно рух буде поновлено, залізничники надішлють повідомлення з датою та місцем. Натомість рейси буде здійснювати легендарний "Потяг до перемоги".

Варто зазначити, що лише за кілька годин після старту продажу було продано 1000 "квитків до перемоги".

"За декілька годин від старту продали 1000 квитків! І лідер продажу не Херсон, куди потяг вирушить вже найближчим часом. А Сімферополь. Ось така міцна віра в український Крим", ‒

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Нагадаємо, в жовтні Укрзалізниця презентувала оновлений графік руху поїздів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.