Новини
Україна

Укрзалізниця відновлює пасажирське залізничне сполучення з Миколаєвом

Перший потяг прибув уже сьогодні вранці.

Укрзалізниця відновлює пасажирське залізничне сполучення з Миколаєвом - зображення

Укрзалізниця вперше з початку повномасштабного вторгнення відновлює пасажирське залізничне сполучення з Миколаєвом. Про це повідомили в Telegram-каналі перевізника.

Перший поїзд до Миколаєва вирушив 14 листопада з Києва. До слова, востаннє пасажирський поїзд далекого сполучення приїздив до Миколаєва 24 лютого.

Відтепер, поїзд №122/121 Київ – Миколаїв курсуватиме по парних числах зі столиці і по непарних – з Миколаєва. Зі столиці він вирушатиме о 22:14 та прибуватиме до Миколаєва о 07:15. У зворотному напрямку поїзд вирушатиме о 22:09 та прибуватиме до Києва о 06:55.

Нагадаємо, днями УЗ запустила продаж квитків до Херсона, Маріуполя, Донецька, Луганська та Сімферополя. виток до перемоги" може купити кожен охочий і зберігати як символ віри в ЗСУ, а після деокупації скористатися ним.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.